своими руками
seo
VTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
Налагодження програми для відвідування веб-сайтів

Для відвідування веб-сайтів ми рекомендуємо використовувати програму Internet Explorer (коротко званий IE), що поставляється разом з Windows XP, як найбільш стабільний і відповідаючий прийнятим стандартам на розробку веб-сторінок продукт.

 1. Запустіть програму: кнопка Пуск, пункт Программы, значок Internet Explorer.
  У головному меню програми (зверху вікна) оберіть пункт Сервис, в ньому - пункт Свойства обозревателя....
  На першій закладинці ("Общие") у блоці "Домашняя страница" вкажіть довільну сторінку, яка є безкоштовною, щоб під час запуску IE не ліз відразу десь в інтернет і не "від'їдав" тим самим дарма гроші з рахунку. Ми рекомендуємо встановити домашньою сторінкою Вашу сторінку статистики (http://stat.kuznetsovsk.net.ua або http://stat) , щоб при кожному запуске IE він нагадував Вам проконтролювати стан Вашого рахунку:
  Закладинка "Безопасность" має оптимальне налаштування за замовчанням, тому не потребує налагодження.
  Перейдіть на закладинку "Конфиденциальность". Перревірте, щоб повзунок рівня конфіденційності стояв у положенні "Средний":

  Підказка:Якщо середній рівень конфіденційності Вас з певних причин не влаштовує, необхідно вручну додати наш домен у список вузлів, для яких дозволено використання cookies, інакше не буде коректно працювати сторінка статистики, яка через механізм cookies "утримує" сесію. Щоб зробити це, натисніть кнопку Узлы..., у з'явившомуся додатково вікні введіть в поле "Адрес веб-узла:" наш домен, kuznetsovsk.net.ua , натисніть кнопку Разрешить, і зачиніть вікно натиском кнопки ОК:

 2. Перейдіть на закладинку "Содержание", и натисніть кнопку "Автозаполнение...":
 3. У з'явившомуся діалозі перевірте, щоб "галочки" стояли як показано нижче, і зачиніть діалог натиском кнопки ОК:
  Далі, перейдіть на закладинку "Подключения". Виділіть мишою Ваше інтернет-підключення, Esphil Internet, и натисніть кнопку По умолчанию. Далі, в залежності від бажаного эфекту, оберіть один з двох варіантів:
  • якщо Ви бажаєте, щоб інтернет-з'єднанння встановлювалось автоматично, коли воно потрібне - оберіть варіант "Всегда использовать принятое по умолчанию подключение";
  • якщо ж для Вас більш зручно завжди встановлювати інтернет-з'єднання лише вручну - оберіть варіант "Никогда не использовать"
  • :
  Закладинка "Программы" також не потребує налагодження, перейдіть відразу на закладинку "Дополнительно".
  Тут, натисніть кнопку Восстановить значения по умолчанию, і далі зніміть"галочки" з наступних пунктів:
  • "Выводить подробные сообщения об ошибках http" (насправді, при встановленні цієї "галочки" замість відповіді сервера про помилку Ви будете бачити малоінформативний шаблон сторінки самого IE);
  • "Использовать одно и то же окно для загрузки ярлыков" (якщо вона встановлена - при певних обставинах один веб-сайт буде відчинятись у тому ж вікні, в якому вже завантажено інший, що доволі незручно);
  • "Использовать плавную прокрутку" (щоб відключити часто заважаючий нормально "прокручувати" сторінки механізм автоматичного уповільнення/прискорения прокручування).
  и встановіть "галочки" на наступних пунктах:
  • "Использовать встроенное автозаполнение" (IE буде пам'ятати поля в формах які Ви часто вводите і автоматично пропонувати Вам заповнити поле повністю після вводу перших декількох символів).
  Натисніть кнопку ОК, щоб зачинити вікно налагодження IE.