своими руками
seo
VTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
Налагодження поштової програми

Для роботи з електронною поштой та новинами ми рекомендуємо використовувати програму Outlook Express (коротко - ОЕ), простий, універсальний і надійний засіб, що поставляється разом з Windows XP.

  1. Запустіть програму: кнопка Пуск, пункт Программы, значок Outlook Express.
   Якщо Вам буде відразу запропоновано створити новий обліковий запис пошти - відмовтесь натисканням кнопки Отмена:
   alt
   На запитання чи дійсно Ви бажаєте перервати роботу майстера - відповідайте Да:
   alt
  2. У головному меню програми (зверху вікна) оберіть пункт Сервис, в ньому - пункт Параметры....
   На першій закладинці, "Общие", налаштуйте "галочки" як показано нижче:
   alt
   У Закладинці "Отправка сообщений" зніміть "галочку" "Сразу отправлять сообщения", і натисніть кнопку Выбор языка..:
   alt
   Закладинка "Подключение" має бути налаштована таким чином:
   alt
   Решта закладинок не потребують налагодження, натисніть кнопку ОК щоб зачинити діалог налагодження програми.

 1. У головному меню програми (зверху вікна) оберіть пункт Сервис, в ньому - пункт Учётные записи.... У відчинившомуся вікні натисніть кнопку Добавить, і у випавшому меню - пункт Почта:
  alt
  Запуститься майстер створення поштового облікового запису.
  У першому діалозі вкажіть Ваше ім'я, яке буде відображуватись у відправлених Вами листах у полі "Від:", і натисніть кнопку Далее:
  alt

  Підказка: Не всі поштові програми нормально сприймають символи кірилиці у заголовках листа, а поле "Від:" є одним із заголовків. Щоб Ваше ім'я завжди коректно відображувалось у адресата - рекомендовано писати його латинськими літерами, як вказано вище.

  В наступному діалозі вкажіть Вашу електронну адресу, позначену на Вашій реєстраційній карті як "Ваша поштова скринька", і натисніть кнопку Далее:
  alt
  Далі, переконайтесь що у полі "Сервер входящих сообщений:" вказано тип "POP3", в полях для серверів вхідних та вихідних повідомлень задайте один і той же сервер: mail.kuznetsovsk.net.ua , и натисніть кнопку Далее:
  alt
  В наступному діалозі введіть в поле "Учётная запись" свій поштовий логін, позначеный на реєстраційній карті як "Ваш логін на поштову скриньку", в поле "Пароль" - Ваш пароль на доступ до поштової скриньки, на реєстраційній карті позначений як "Пароль на поштову скриньку", и натисніть кнопку Далее:
  alt
  В останньому діалозі, натисніть кнопку Готоводля завершення роботи майстра:
  alt
 2. У роботі з електронною поштою Вам в основному будуть потрібні лише дві функції: відправити комусь повідомлення, и почитати повідомлення, які надіслали Вам.
  Для того, щоб відправити комусь повідомлення, натисніть кнопку Создать.., що знаходиться на самому початку панелі інструментів, у верхній частині вікна програми:
  alt
  Відчиниться вікно створення нового повідомлення.
  У полі "Кому:" вкажіть електронну адресу (або адреси, через крапку з комою) людини, якій Ви пишете повідомлення.
  У поле "Тема:" вкажіть коротко тему повідомлення, і саме повідомлення - нижче теми. Якщо потрібно, Ви маєте змогу приєднати до повідомлення файл (наприклад, фотографію), обравши в меню вікна пункт Вставка, і далі пункт Вложение файла....

  Підказка: Файл при приєднанні до повідомлення перетворюється у спеціальний текстовий формат, що збільшує його об'єм приблизно в 2 рази. Коли адресат відчинить повідомлення на своєму комп'ютері и відчинить або збереже файл - він будет автоматично перетворений до нормального вигляду.

  Важливо: Існує негласне обмеження на розмір поштового повідомлення - 1.5 мегабайта. З урахуванням попередньої підказки, щоб повідомлення з приєднаним файлом успішно пройшло через всі проміжкові сервери до адресата - не приєднуйте до листів файли, об'єм яких перевищує 700 кілобайт. Якщо необхідно передати більший за об'ємом файл - скористуйтесь архіватором, який підтримує багатотомні архіви (наприклад, WinRar), щоб заархівувати файл в частини по 700 кілобайт, і відправте кожну частину окремим листом.

  Коли закінчите роботу над створенням повідомлення - натисніть кнопку Отправить:
  alt
  При першому відправленні повідомлення буде видано підказку. Поставте "галочку", и натисніть кнопку ОК:
  alt
  При наведеному вище налагодженні щоразу, коли Ви створюєте нове повідомлення, при натисканні кнопки Отправить воно не відправляеться відразу адресатові, а надходить спочатку у спеціальну папку "Исходящие", в якій Ви маєте змогу переглянути написане Вами повідомлення, якщо потрібно - щось виправити чи додати (для цього виконайте подвійний клік мишою на заголовку листа, і після редагування знову натисніть кнопку Отправить):
  alt
  Для того, щоб відправити всі повідомлення що накопичились у папці "Исходящие" фактично, натисніть кнопку Доставитьна панелы інструментів:
  alt
  Коли Ви натискаєте цю кнопку, виконуються відразу 2 операції:
  • повідомлення, що знаходяться у папці "Исходящие", відправляються через поштовий сервер адресатові (чи адресатам);
  • виконується перевірка, чи не надійшли на поштовий сервер нові повідомлення для Вас; якщо такі є - вони завантажуються з сервера і надходять до папки "Входящие".
  alt
  Таким чином, працювати з електронною поштою дуже просто:
  • коли Вам потрібно надіслати комусь повідомлення - натискаєте кнопку Создать, створюєте повідомлення, натискаєте кнопку Отправить, за бажанням - переглядаєте створене повідомлення у папці "Исходящие", і натискаєте кнопку Доставить в панелі інструментів програми для відправки повідомлення;
  • щоб перевірити, чи є нова пошта для Вас - натискаєте кнопку Доставить, і якщо є нові повідомлення (назву папки у цьому випадку буде виділено жирним шрифтом, і зліва від назви папки в дужках буде стояти кількість нових повідомлень) - переходите до папки "Входящие", читаєте їх, і якщо потрібно - відповідаєте.