своими руками
seo
VTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
Загальні правила

При використанні наданого Вам підключення з локальною мережею чи користування інтернет-послугами, необхідно дотримуватись наступних простих правил:

 1. Будьте коректними по відношенню до інших користувачів мережі.

  Умови заключеного з Вами договору зобов'язують Вас не використовувати надане підключення до мережі в цілях чи методами, які можуть образити інших людей, доставити їм незручності чи завдати збитків.
   До таких дій відносяться (наприклад):

  • образи чи погрози на адресу інших користувачів, передані через мережу;
  • нецензурна лайка, часто повторювані та беззмістовні повідомлення у загальнодоступних засобах мережевого спілкування - в загальних каналах чату, у чатах ігор і т.д.;
  • мережеві атаки та несанкціонований доступ до інших комп'ютерів;
  • розповсюдження через мережу "троянських коней", вірусів та інших шкідливих програм.
  Якщо Ви самі стали об'єктом подібних дій - не потрібно відповідати на них тим же, потрібно просто повідомити про ці дії нас, бажано приклавши докази порушень (скріншоти), наприклад по електронній пошті, і ми застосуємо до порушника відповідні міри.
  Перш ніж порушити це правило, згадайте про те, що письмова скарга на такі дії і підтвердження їх перевіркою з нашого боку - достатня причина для відключення порушника від мережі згідно умов договору.
 2. Не створюйте перешкод нормальній роботі мережі.

  Дії, які призводять до необгрунтованого перевантаження мережі чи порушення принципів її нормального функціонування є неприпустимими. Прикладами таких дій є:

  • створення мережевого трафіку, що призводить до перевантаження чи погіршення роботи коммуникаційних пристроїв оператора чи комп'ютерів інших користувачів (так званий мережевий флуд);
  • дублювання чи підміна сервісів, які надаються оператором і повинні бути унікальними в локальній мережі (такі як DHCP чи PPPoE);
  • несанкціоноване підключення до абонентського кабеля додаткових коммунікаційних пристроїв та надання через них доступа до мережі третім особам;
  • створення мостових з'єднань між мережами різних операторів;
  • порушення встановленого порядку самостійного налагодження підключення до локальної мережі (ручне призначення своєму комп'ютерові IP-адреси і т.п.), що призводить до конфліктів адресації і порушення нормальної маршрутизації мережі.
  Навіть в тому випадку, коли ці дії було вчинено по незнанню - ми будемо змушені до усунення перешкод відключити Вас від мережі, щоб відновити нормальну її роботу. Неодноразове чи умисне вчинення таких дій може призвести до остаточного розриву договору з Вами.
 3. Чітко виконуйте умови заключеного з Вами договору по оплаті.

  Використовуючи надане Вам підключення до локальної мережі, не забувайте: ця локальна мережа не взялась із нізвідки - це плід багатьох зусиль та чималих витрат, що потребує постійних розвитку та підтримки у робочому стані. Ми не робили сам доступ до локальної мережі платним розраховуючи на споживання кожним абонентом хоча б мінімального пакету інтернет-послуг, а наші тарифи на інтернет-послуги - це оптимальний баланс між доступністю їх для будь-яких слоїв населення та їх якістю. Не виконуючи умов договору по оплаті, Ви тим самим ускладнюєте нормальне фінансування підтримкм та розвитку мережі, і не залишаєте нам вибору відмінного від відключения Вас від мережі з тою простою метою, щоб забезпечити на належному рівні роботу тих абонентів, котрі умови договору виконують.
  Керуйтесь простим та логічним правилом: за Ваше користування мережею не повинні платити інші.