своими руками
seo
VTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
Налагодження підключення до локальної мережі

Вставте проведений при підключенні мережевий кабель в мережеву плату Вашого комп'ютера. Якщо на мережевій платі поруч із роз'ємом для кабеля присутні світлодіоди - один чи більше з них повинні загорітись або замерехтіти, вказуючи на присутність підключення до мережі.

Підказка: Підключати та відключати кабель локальної мережі можна без вимикання комп'ютера.

Переконайтесь у тому, що мережева плата нормально визначилась як пристрій операційною системою, і цей пристрій дозволений до використання. Зробити це можна в диспетчері пристроїв Windows: кнопка "Пуск", пункт "Настройка", пункт "Панель управления", апплет "Система". Перейдіть на закладинку "Оборудование", і натисніть кнопку "Диспетчер устройств".
 Якщо розділ "Сетевые платы" у ньому "розвернуто", і на пристрої, назва якого схожа із назвою Вашої мережевої плати, стоїть позначка у вигляді червоного хрестика - це означає, що мережева плата присутня, але відключена; в цьому випадку просто увімкніть її: натисніть на значку пристрою правою кнопкою миші, і оберіть пункт "Задействовать".
Якщо ж позначка на пристрої має вигляд знаку оклику на жовтому фоні - пристрій чи його драйвер працюють невірно; зверніться за допомогою до того, хто встановлював Вам операційну систему, для усунення цієї проблеми.

Відкрийте папку мережевих підключень: кнопка "Пуск", пункт "Настройка", пункт "Панель управления", апплет "Сетевые подключения".
 Виділіть значок підключення до локальної мережі (в основі його зображення присутній елемент, що нагадує за формою перевернуту букву "Т"), и натиском клавіши F2 переіменуйте його для зручності в "Esphil LAN".
Далі, клацніть по ньому правою кнопкою миші, і оберіть пункт "Свойства". Перша закладинка, "Общие", буде мати наступний вигляд:

alt

Важливо! Обов'язково відключіть у блоці "Компоненты", "используемые этим подключением" всі компоненти, окрім "Протокол Интернета (TCP/IP)", знявши відповідні "галочки". Це прибере можливість використання мережевого оточення Windows - неефективного та ненадійного штатного засобу файлового обміну через мережу, якому в нашій мережі існує значно краща альтернатива (див. інструкцію по встановленню та налагодженню клієнта файлової мережі на головній сторінці) і зачинить 90% можливих "дірок" у безпеці Вашої системи. Чати, ігри через мережу і тому подібні речі будуть працювати як раніше.

Далі, виділіть натиском миші компонент "Протокол Интернета (TCP/IP)", і натисніть кнопку "Свойства"; властивості цього компонента повинні виглядати так:

alt

Важливо!Для вірної роботи Вашого підключення до локальної мережі важливо, щоб налаштування його відбувалось саме автоматично.
  По-перше, при ручному налаштуванні Ви маєте можливість задати лише 4 параметри, в той час як при автоматичному налаштуванні на Ваш комп'ютер їх передається більше десятка, в решті решт при ручному налаштуванні Ваше з'єднання є неповністю, а фактично - невірно, налагодженним.
  По-друге, вірні параметри налаштування можуть змінюватись разом із змінами в топології самої локальної мережі. У випадку автоматичного налаштування Ваш комп'ютер автоматично отримає вірні параметри, і Ви навіть не помітите змін - все буде працювати як раніше. У випадку ж ручного налаштування, очевидно - Ваше підключення просто перестане працювати.
  І нарешті, ручне призначення IP-адреси може визвати конфлікт адрес з іншим комп'ютером в мережі, котрому ця ж адреса була призначена сервером. Внаслідок цього, проблеми в роботі мережі будуть як у Вас, так і у того абонента, чию адресу Ви самовільно привласнили.

Натисніть кнопку "ОК", щоб зачинити властивості компонента "Протокол Интернета (TCP/IP)", ще раз натисніть "ОК", щоб зачинити властивості підключення до локальної мережі, і зачинить непотрібну більше папку мережевих підключень.

Відкрийте властивості системи: кнопка "Пуск", пункт "Настройка", пункт "Панель управления", апплет "Система".
 Виберіть закладинку "Имя компьютера", и натисніть саму нижню кнопку, "Изменить".
У полі "Имя компьютера:" задайте ім'я, під яким Ваш комп'ютер буде видно в локальній мережі. Ім'я повинно бути унікальним, рекомендовано використовувати лише латинські літери та цифри.
Далі, перемикач "Является членом" встановіть в положення "рабочей группы", і задайте її назву - "ESPHIL".
Остаточний результат буде виглядати приблизно так:

alt

Натисніть кнопку "ОК", щоб зачинити діалог змінення імені комп'ютера, і ще раз "ОК", щоб зачинити апплет властивостей системи. Система попередить про вступ змін в силу лише після перезавантаження системи, і запропонує його виконати - погоджуйтесь, налагодження підключення до локальної мережі на цьому закінчено.