своими руками
seo
VTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
Створення та налагодження підключення до Internet

Відчиніть папку мережевих підключень: кнопка Пуск, пункт Настройка, пункт Панель управления, апплет Сетевые подключения.
В залежності від налаштування представлення вікон, в ній Ви побачите або Создание нового подключения серед задач з лівого боку вікна, або значок Мастер новых подключений, що є одне і те саме:

alt

Запустіть цей майстер. В першому діалозі просто натисніть кнопку Далее:

alt

У двох наступних діалогах оберіть із можливих ті пункти, в описі котрих звучить сполучення "VPN", і також натискайте Далее:

alt

 

alt

Підказка: Якщо ці діалоги на Вашому комп'ютері недоступні (елементи управління затінено сірим кольором) - перевірте стан служби "Телефония" (див. кроки 1 та 2). Тип запуску повинен бути "Вручную", стан - "Работает". Якщо це не так - змініть тип запуску на "Вручную", запустіть службу, і почніть створнення з'єднання з інтернетом спочатку.

В наступному діалозі потрібно вказати ім'я для створюваного підключення - воно може бути довільним, назвіть его "Esphil Internet", і натисніть Далее:

alt

Далі, потрібно вказати ім'я чи адресу комп'ютера, до якого (вірніше - через який) відбувається підключення. VPN-сервер в нашій мережі так и називається - "vpn" (без кавичок), вкажіть це ім'я і натисніть Далее:

alt

Наступний діалог - останній, повідолмляючий про завершення роботи майстра. Поставте тут "галочку", щоб додати значок підключення до інтернету на робочий стіл, и натисніть кнопку Готово:

alt

Створене підключення негайно відчиниться, запрошуючи Вас ввести реквізити Вашого інтернет-підключення. Введіть з реєстраційної карти, яку Ви отримали після заключення договору, ім'я користувача (на карті звучить як "Ваш логін на вхід в мережу") і пароль (на карті - "Ваш пароль на вхід в мережу").

Важливо! Реєстр літер має значення при вводі імені та паролю, тобто, наприклад, велика "R" та маленька "r" - це різні символи, і якщо Ви заміните одне другим - пароль буде невірным. Набирайте і'мя та пароль саме так, як надруковано в реєстраційній карті.

Поставте, якщо потрібно, "галочку" щоб зберегти введені ім'я та пароль (щоб не набирати їх щоразу при підключенні знову з реєстраційної карти), і натисніть кнопку Свойства:

alt

На закладинці "Общие" властивостей створеного підключення переконайтесь в тому, що "галочка" "Сначала набрать номер..." не встановлена:

alt

На закладинці "Параметры" змініть число повторень набору номера на 999, встановіть інтервал між повтореннями рівным 3 секундам, і встановіть "галочку" "Перезвонить при разрыве связи". В решті решт ця закладинка повинна виглядати так:

alt

На закладинці "Безопасность" приберіть "галочку" "Требуется шифрование данных..":

alt

На закладинці "Сеть" зніміть "галочки" із всіх компонентів, крім "Протокол Интернета (TCP/IP)":

alt

Остання закладинка, "Дополнительно", ніяких змін не потребує:

alt

Натисніть кнопку ОК - діалог налагодження з'єднання повинен зникнути, а саме з'єднання, якщо Ви все вірно зробили - автоматично підключитись.
Після виконання підключення в системному треї (біля годинника) з'явиться значок підключення у вигляді двох мигаючих моніторов (мигання одного з них показує прийом даних через з'єднання, другого - відповідно передачу). Клік правою кнопкою миші по цьому значку викличе меню, в якому Ви можете продивитись стан підключення (продовженність сесії, об'єм переданих та прийнятих даних), і, якщо необхідно - відключитись від интернету вибором пункту "Разъединить":

alt

Налагодження інтернет-підключення на цьому закінчено.